Whiskey
Whiskey

Dopřejte si luxus v podobě ochutnávek nejlepších whiskey

Whiskey je velice oblíbený alkoholický nápoj. Obilí se namáčí v pramenité vodě, a poté se zvlhlý ječmen nechává naklíčit. Během klíčení se škrob mění na cukr a vzniká materiál na kvašení. Jakmile obilí vyklíčí, vysuší se, pomele a zalije horkou vodou. Tato obilná tekutina se přečerpá do velkých nádrží. Do těchto nádrží se přidají kvasinky a proces již může začít. Vykvašená tekutina je základem pro whiskey.

Zážitek Ochutnávka whiskey je opravdu velmi luxusním zážitkem pro fajnšmakery a milovníky whiskey. Nejenže ochutnáte whiskey, které si běžně nemůžete koupit v obchodě či v restauraci, ale také máte jedinečnou možnost se zeptat na cokoliv ohledně tohoto nápoje. Od začátku ochutnávky vám budou přítomní znalci, kteří velmi rádi zodpoví veškeré vaše dotazy.Tento zážitek je určen pouze pro osoby starší 18ti let a pro osoby bez zdravotních problémů.

bezmocnost
pocit moci
mrazení
štěstí
zábavnost
nadšení
strach
vzrušení
nespoutanost
radost
časově náročné
náročné psychicky
adrenalin
relaxace
náročné fyzicky
sebepoznání
vědomosti
dovednosti
zručnost
rozhled
zkušenosti
pro páry
pro dospělé
pro děti
pro muže
pro ženy
pro seniory
relaxace
89%
adrenalin
58%
rozhled
75%
dovednosti
64%
vědomosti
79%
sebepoznání
74%
pro dospělé
100%
pro děti
28%
pro seniory
47%
časově náročné
41%
štěstí
75%
nadšení
53%
vzrušení
22%
náročné fyzicky
13%

Houdky
adrenalin 58%
rozhled 70%
dovednosti 87%
vědomosti 87%
sebepoznání 78%
pro dospělé 100%
relaxace 94%

V každé kultuře existuje určitá forma terapeutické masáže; popisy mnoha metod, které jsou používány dodnes, známe z nejstarších zapsaných lékařských textů. Čínský rukopis z roku 2700 před naším letopočtem doporučuje každé ráno provádět automasáž „proti nachlazení.